05 Nov

ديزاین داخلی منزل

ديزاین داخلی منزل

رسیدن به طراحی ایده آل برای داشتن ديزاین داخلی منزل شیک و زیبا در هیچ منزلی کار ساده و آسانی نیست به همین دلیل اگر قصد دارید منزل خود را به تنهایی یا به کمک سایر اعضای خانواده طراحی کنید باید برای به دست آوردن دکوراسیون داخلی ایده آل خود صبور و پشت کار داشته باشید.

از آنجایی که تغییر در هر خانه ای منجر به یافتن ایده های نو جهت رسیدن به طراحی بهتر می شود ما به شما پیشنهاد می کنیم هرگز از تغییرات مکرر در منزل تان ناراضی و دلسرد نشوید، زیرا این تنوع در روحیه تک تک اعضای خانواده تاثیر می گذارد به شرطی که در این امر به نیاز ها و روحیه ی سایر افراد خانواده نیز توجه شود و ایده های بکر و جدیدی در این تغییرات اعمال شود.

 

ديزاین داخلی منزل

 

درباره ديزاین داخلی منزل

رعایت فاصله ی زمانی در تغییر دکوراسیون داخلی منزل بسیار مهم و ضروری است، زیرا تغییرات پیاپی در مدت زمانی کوتاه، بسیار خسته کننده و تا حدودی غیر قابل تحمل می باشد.

افرادی که قصد اعمال تغییرات در دیزان داخلی منزل هستند در ابتدا سعی کنند لوازم اولیه را شناسایی و پس از آشنایی کاربرد آن ها از آن ها استفاده نمایند.

حتی می توانید این امر را به طراحان حاذقی که در این زمینه فعالیت می کنند بسپارید و پس از مدتی با طراحی جدیدی از منزل خود روبه رو شوید.

فرش در دکوراسیون داخلی

از آنجایی که در گذشته کفپوش مناسبی مانند سرامیک و پارکت و غیره وجود نداشته و نشستن و راه رفتن بر روی زمین اتاق ها معمول بوده است، عموما از فرش برای پاکیزه نگه داشتن فضای اتاق استفاده می شد که امروزه نیز در منازل اغلب خانه های ایرانی فرش وجود دارد اما این که چه نوع فرشی برای دکوراسیون منزل استفاده شود به سلیقه هر فرد بستگی دارد.

تنها نکته ای که باید افراد در انتخاب فرش به آن توجه کنند این است که باید ساختار نقش و نگار و همچنین رنگبندی فرش، با دیگر وسایل مورد استفاده در منزل هماهنگی داشته باشد.

برخی از افراد علاقه دارند منزل خود را کاملا فرش کنند تا راحت تر رفت و آمد داشته باشند و همچنین استراحت کنند اما برخی دیگر علاقه دارند تنها یک قسمت هایی از اتاق فرش داشته باشد و ما بقی کف پوش باشد که تمامی این موارد سلیقه ای است.

 

 

 

طراحی دکوراسیون داخلی
کف سازی ، طراحی نما ، بازسازی ساختمان ، سقف کاذب

درباره نویسنده

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی
طراحی و دکوراسیون داخلی - طراحی نما کف سازی - سقف کاذب - بازسازی ساختمان دیزاین محوطه فضای سبز - دیزاین آشپزخانه

پاسخ

تماس با ما